PENGUMUMAN

KAMI TIDAK AKAN BEROPERASI DARI 28 JUN SEHINGGA 30 JUN 2017

Isu Umum
Title Filter     Display # 
# Article Title Date Author Hits
1 Kos sara hidup: Antara realiti, persepsi & IHP Wednesday, 21 June 2017 Admin 3 28
2 National committee on GST needed, says Warisan Tuesday, 20 June 2017 Admin 3 25
3 Wajarkah PLUS tutup lorong tambah nilai sempena Aidilfitri Friday, 16 June 2017 Admin 3 45
4 Cadang laksana cukai pelancongan dalam dua fasa Wednesday, 14 June 2017 Admin 3 49
5 Fomca to govt: Tell us how prices are controlled Friday, 24 March 2017 Admin 3 212
6 Almost Half Of Malaysians Have Zero Savings, Are You One Of Them? Thursday, 12 January 2017 Admin 3 321
7 FOMCA jangka kos sara hidup 2017 terus naik Sunday, 01 January 2017 Admin 3 418
8 PELBAGAI CARA JIMAT MINYAK Monday, 31 October 2016 Admin 3 658
9 MAKLUM BALAS BAJET 2017 OLEH FOMCA Friday, 21 October 2016 Admin 3 818
10 PELAJAR UNIVERSITI ‘DIHARAM’ JADI EJEN SKIM CEPAT KAYA Tuesday, 20 September 2016 Admin 3 594
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11

Tweet Me

NCCC - E-Aduan

Klik disini untuk membuat Aduan secara online
Atau
Hubungi Kami di talian
03 7877 9000
untuk membuat aduan

NCCC - Pusat aduan setempat bagi membantu para pengguna menyelesaikan masalah dan aduan pengguna

 

Sertai Kami di Facebook

Subscribe Newsletter

MySWITCH 2017

Maklumat Kepada Semua

Berita dan rencana yang disiarkan di dalam KonsumerKINI boleh diulang terbit dan diulang siar oleh mana-mana media cetak atau elektronik, blog ataupun laman web bagi tujuan untuk memberikan pendidikan dan maklumat kepada pengguna. Ulang terbit atau ulang siar boleh dilakukan tanpa mendapatkan kebenaran bertulis daripada pihak KonsumerKINI terlebih dahulu.

Walau bagaimanapun, digalakkan supaya meletakkan alamat laman web KonsumerKINI bagi tujuan rujukan. Media cetak dan elektronik digalakkan untuk menghubungi pihak yang membuat kenyataan dalam KonsumerKINI sekiranya ingin mendapatkan maklumat lanjut.